Predaj lustrov a svietidiel v Púchove

 

V Uni Elektro Púchov predávame rôzne druhy svietidiel a lustrov. Ponúkame vám možnosť vybrať si svietidlá z katalógov. Svietidlá, ktoré nemáme priamo na predajni pre vás objednáme a vyzdvihnete si ich u nás na Royovej 777.

 

Eglo svietidlá

Rok 1969 je začiatkom úspešného príbehu spoločnosti EGLO: Ludwig Obwieser uvádza na trh podnik „EGLO Leuchten“. Ďalším míľnikom v roku 1976 bola inaugurácia prvého vlastného výrobného závodu v mestečku Pill v Rakúsku.
V polovici 80-tych rokov sa EGLO etablovalo ako jeden z popredných európskych výrobcov svietidiel.
Dnes je EGLO jedným z najúspešnejších poskytovateľov dekoratívneho osvetlenia pre obytné účely.

 

 

 

Katalóg interiérového osvetlenia

 

 

 

Katalóg vonkajšieho osvetlenia

 

Katalóg vonkajšieho osvetlenia

 

 

 

Katalóg vintage svietidiel

 

Katalóg vintage svietidiel

 

 

 

Katalóg connect

 

Katalóg connect

 

 

 

Katalóg solárnych svietidiel

 

Katalóg solárnych svietidiel

 

 

 

Katalóg Stars of light

 

Katalóg Stars of light

 

 

 

 

Globo

Spoločnosť GLOBO vznikla v roku 1998 v Rakúsku. GLOBO sa stalo jedným z popredných predajcov svietidiel v Európe a zásobuje prakticky celý európsky trh a jej produkty sú distribuované do viac ako 50 krajín na celom svete.
Rozsah produktov spoločnosti GLOBO zahŕňa viac ako 4000 položiek od klasických svietidiel a inovatívnych úsporných produktov s LED technológiou cez nástenné a stropné  až po stolové, stojanové, vonkajšie a dekoratívne svietidlá.

 

Katalóg Globo

 

 

 

 

 

Katalóg philips domáce osvetlenie

 

Katalóg domáce osvetlenie

 

 

 

Philips

Základy spoločnosti Philips boli položené v roku 1891, keď Gerard Philips a jeho otec Frederik Philips založili spoločnosť Philips & Co. v Eindhovene (Holandsko) - „na výrobu žiaroviek a iných elektrických výrobkov“. O niekoľko rokov neskôr, v roku 1895, sa ku mladej spoločnosti pripojil brat Gerard Anton Philips. Ukázalo sa, že je veľkým obchodným talentom a počas niekoľkých rokov bol Philips jedným z popredných svetových výrobcov žiaroviek. V oblasti svietidiel je dodnes jedným zo svetových lídrov.

 

Katalóg InStyle Lirio

 

 

 

Azzardo

Firma Azzardo design je britská výrobná a dizajnérska firma, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou štýlových svietidiel. Ich dizajny sú nadčasové a moderné. Svietidlá a lampy Azzardo ponúkajú okrem nádherného a unikátneho designu taktiež vysokú kvalitu použitého materiálu.

 

Katalóg Azzardo

 

 

 

 

 

 

 

 

LUXERA

Na Slovensku pôsobí firma od roku 2009. Spoločnosť LUXERA zakladá svoj medzinárodný obchodný úspech na dlhoročných skúsenostiach s vývojom, výrobou i predajom svietidiel. Dôkladne poznáme vkus aj potreby zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú presne to, čo hľadajú – estetické, funkčné, klasické aj inovatívne osvetľovacie telesá, ekologické svetelné zdroje, ako aj komplexné riešenia osvetlenia interiérov a exteriérov.

 

Katalóg Luxera

 

 

 

Aulix

Je významná česká firma ktorá nielen obchoduje s veľkým sortimentom svietidiel, ale zaoberá sa aj výrobou svietidiel na zakázku. Okrem veľkého výberu viac ako 1000 druhov poťahových látok realizuje aj atypicke riešenia na mieru.

 

Katalóg Aulix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viokef

Tradičný grécky výrobca štýlových svietidiel. Firma bola založená v roku 1954, odvtedy prešla obdivuhodným vývojom, počas ktorého sa stala jedným z najvýznamnejších európskych výrobcov svietidiel. Okrem dizajnových svietidiel pre domácnosť sa špecializuje na svietidlá pre hotely, Office priestory a komerčné a výrobné priestory.

 

Katalóg Viokef

 

 

 

Nowodorski

Poľská obchodno - výrobná firma založená v roku 1994 ako rodinná firma. V súčasnosti má dva výrobné závody s plochou 15 000 m2 a 360 zamestnancami. Vyváža do 45 krajín Európy a Afriky.
Vyrába široký sortiment svietidiel pre klasický aj moderný dizajn. V ponuka má viac ako 1500 modelov.

 

Katalóg Nowodorski

 

 

 

 

 

 

 

Redo Group, Smarter

Redo Group je rumunská výrobná firma s 20 ročnou tradíciou. Je to dynamická firma, ktorá sa veľmi stará o vývoj nových svietidiel a zapracováva nové technológie aj do svietidiel pre klasický štýl.  Skladom udržiava sortiment viac ako 4000 položiek. Jednou z jej obchodných značiek sú svietidlá Smarter.

 

Katalóg Redo Group 2017 - 2018

 

 

Novinky v oblasti svietidiel 2018 - 2019

 

Katalóg novinky Redo Group

 

 

 

Katalóg RedoSmarter 2018 - 2019

 

 

Katalóg Smarter Redo Group

 

 

 

Markslöjd

Je to jedna z najväčších spoločností zaoberajúcich sa svietidlami v severnej Európe. Sídlo, vývoj, technologické zázemie a obchodnú centrálu má vo Švédsku, výrobný závod v Donguanne v južnej Číne. Zaoberá sa svietidlami ale aj žiarivkami, led technológiami a technológiami pre osvetlenie výrobných priestorov s dôrazom na životné prostredie a úspornosť.

 

Katalóg Markslöjd

 

 

 

 

 

 

Maytoni

Maytoni je nemecká značka, ponúka aj interiérové ​​lampy rôznych štýlov a trendov. Maytoni svietidlá sú úspešne predávané na trhoch v Európe, na Strednom východe av krajinách SNŠ. Maytoni bola zaregistrovaná vo februári 2009. Od jej vzniku boli výrobky značky zastúpené vo viac ako 32 krajinách po celom svete. Z roka na rok sa sortiment výrobkov rozšíril; K dnešnému dňu ponúka katalóg spoločnosti viac ako 2000 položiek.

 

Katalóg Maytoni

 

 

 

Kontaktujte nás
Na čísle +421 907 714 269 alebo pomocou formulára.
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Súbor:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia