Predajňa elektra v Púchove

 

Predajňa UNI elektro v Púchove sa nachádza na Royovej ulici. 

 

Jediná samoobslužná predajňa v okolí

V našom samoobslužnom obchode si viete každý kúsok obzrieť, vybrať z ponúkaných farieb a možností. Náš personál je vám k dispozícií po celý čas nákupu, ale nestojí za vami dlhá rada ľudí, ktorí len vyčkávajú, kým si vyberiete to pravé žiarivé práve pre vás.

 

Parkovanie pred predajňou

Pre našich zákazníkov sme zabezpečili bezplatné parkovanie pred predajňou UNI elektro v Púchove. Máme k dispozícii 5 parkovacích miest zadarmo, v blízkosti našej predajne sa nachádza aj priestranné platené parkovisko.

 

 

 


 

 

Najväčší sortiment svietidiel v okolí

V predajni UNI elektro na Royovej ulici v Púchove nájdete všetky druhy svietidiel do vašej domácnosti. Stropné svetlá do chodby, luster do obývačky, LED osvetlenie v kuchyni a bodové svetlá do kúpeľne nájdete v Uni elektro Púchov. Detskú izbu rozsvietime správnymi svetielkami a pomôžeme vám aj s výberom vhodného svetla do spálne, či na nočný stolík.

 

Odborné poradenstvo

Vyškolení personál v predajni vám poradí, pomôže pri výbere produktov a navrhne aj rôzne alternatívy produktov, ktoré potrebujete. 

 

 

 

 

Veľký sklad inštalačného materiálu

U nás vždy dostane to, čo potrebujete. V našom sklade elektroinštalačného materiálu máme vždy dostatočné zásoby, aby sme vedeli klientovi hneď na mieste ponúknuť to, čo potrebuje pri rekonštrukcii domu/bytu a tiež pri stavbe nových objektov. Ak chcete mať tovar nachystaný pred vaším príchodom do predajne, pošlite nám zoznam produktov aj s termínom, kedy sa u nás zastavíte. Náš personál pripraví tovar a vy si ho už len prevezmete.

 

Objednanie tovaru z katalógov

Čo nie je priamo na predajni, to pre vás objednáme. Pozrite si katalógy produktov a zašlite nám produkt, ktorý potrebujete aj s kontaktom na vás. Zavoláme vám, keď bude tovar u nás na predajni, aby ste si ho mohli prevziať. 

 

 

 

 

 

 

Možnosť množstevnej zľavy

Pri odbere väčšieho množstva tovaru poskytujeme zákazníkom množstevné zľavy. 

 

Zľavy pre registrovaných zákazníkov

Byť naším verným zákazníkom sa oplatí. Všetci registrovaní zákazníci majú u nás pri nákupe zľavu.

 

 

 

Navštívne našu predajňu

 

 

 

Kontaktujte nás
Na čísle +421 907 714 269 alebo pomocou formulára.
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Súbor:
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia